30 - Oct - 2019

Open dagen 2021

De afgelopen weken waren onze digitale open dagen. We vonden het ontzettend leuk om leerlingen uit groep 8 en hun ouders te ontmoeten! Heb je de open dag gemist en wil je meer weten? Lees dan snel verder!

We vonden het de afgelopen weken ontzettend leuk om je te ontmoeten! Via onze open dagen en open lesmiddagen hebben we kennis gemaakt met veel leuke nieuwe leerlingen en we kijken er naar uit om je volgend schooljaar op onze school te mogen verwelkomen.

Heb je onze open dagen gemist en wil je meer weten over het Trajectum College? Ga dan snel naar https://www.opendagtrajectumcollege.nl/, daar vind je nog veel meer informatie over onze school!

Heb je nog vragen over onze  school? Stuur dan via Whatsapp een berichtje naar 06-14906162, we beantwoorden je vraag dan zo snel mogelijk.

Natuurljk kan je ook een mailtje sturen naar info@trajectum-college.nl of bellen naar 030-2646100.

Ook interessant

Zie pagina PTA / Reglement Overgangsnorm leerjaar 1, leerjaar 2 en leerjaar 3 We hanteren de overgangsnormen zoals beschreven op de website. Als de resultaten van de leerling afwijken van deze norm, wordt deze leerling besproken en wordt er een individueel plan opgesteld. De behoefte van de leerling is hierbij...

Lees verder

Ben je helaas uitgeloot voor havo bij de school van je eerste keuze? Misschien had je nog niet aan ons gedacht. Op het Trajectum College kan je de havo op maat doen.

Lees verder

In de persconferentie van afgelopen dinsdagavond is bevestigd dat onze school vanaf 1 maart weer wat meer fysieke lessen mag gaan verzorgen. Volgens de instructies van het Ministerie kunnen alle leerlingen na deze voorjaarsvakantie tenminste weer één dag per week naar school komen.

Lees verder