E-mail personeel

Heeft u vragen? Dan kunt u ons mailen. Hieronder staan alle e-mailadressen van onze medewerkers vermeld. Om snel de persoon te vinden die u zoekt, hebben we een onderverdeling gemaakt in functies.

Directie
Teamleider BBL Mevr P.de Man, pman@trajectum-college.nl
Teamleider KBL Mevr. B. Kamerbeek, bkamerbeek@trajectum-college.nl

Leerlingbegeleiding
Zorgcoördinator, Mw. H. ter Braak, hbraak@trajectum-college.nl
GG&GD, mw. C. de Koning, c.de.koning@utrecht.nl
Leerplichtambtenaar, Hr. B. Smal, b.smal@utrecht.nl
Gezinswerkers VO Team Jeugd & Gezin, j.brookman@buurtteamsutrecht.nl en s.benschop@buurtteamsutrecht.nl
Orthopedagoge, Mw. N. van Bruksvoort, nbruksvoort@trajectum-college.nl
Schoolopleider, Mw. J. van Heeringen, jheeringen@trajectum-college.nl
Jongerenwerk JoU Hr. S. Loukili, s.loukili@jou-utrecht.nl

Manager OOP
Mevr. T. van Herwaarden, therwaarden@trajectum-college.nl

Combincatiefunctionaris
Mevr. L. Gotink, lgotink@trajectum-college.nl

Receptionist
Mevr. F. Achahbar, fachahbar@trajectum-college.nl

Conciërges
Hr. H. Koudijs, hkoudijs@trajectum-college.nl
Hr. N. Amjahad, namjahad@trajectum-college.nl
Hr. P. Dekker, pdekker@trajectum-college.nl

Onderwijzend personeel
Mevr. E. Baltali, ebaltali@trajectum-college.nl
Mevr. D.M. Bàn, dban@trajectum-college.nl
Mevr. K. Belhaj, kbelhaj@trajectum-college.nl
Hr. A. Berkani, aberkani@trajectum-college.nl
Mevr. E.E. de Block, eblock@trajectum-college.nl
Hr. A.J. Boontje, aboontje@trajectum-college.nl
Mevr. L. Boudazra, lboudazra@trajectum-college.nl
Mevr. I. Brouwers, ibrouwers@trajectum-college.nl
Hr. G. Burger, gburger@trajectum-college.nl
Mevr. H. Cesur, hcesur@trajectum-college.nl
Mevr. J.W.M. Delissen, adelissen@trajectum-college.nl
Mevr. G. Demirkaya, gdemirkaya@trajectum-college.nl
Mevr. M.B.J. van Dijken, jdijken@trajectum-college.nl
Mevr. H.J. Dijkshoorn, hdijkshoorn@trajectum-college.nl
Mevr. R.M. Dumfries, rdumfries@trajectum-college.nl
Mevr. C.J.M. van Ginneken, cginneken@trajectum-college.nl
Mevr. R.K. van der Haar, rhaar@trajectum-college.nl
Hr. R. van Hal, rhal@trajectum-college.nl
Hr. K. El Harchaoui, kharchaoui@trajectum-college.nl
Mevr. J. van Heeringen, jheeringen@trajectum-college.nl
Mevr. H. Jaadari, hjaadari@trajectum-college.nl
Mevr. M. Jansen, mjansen@trajectum-college.nl
Mevr. L.L.A. Janssen, ljanssen@trajectum-college.nl
Hr. R. De Jong, rjong@trajectum-college.nl
Hr. G. Joosten, gjoosten@trajectum-college.nl
Mevr. O. Joosten, ojoosten@trajectum-college.nl
Hr. A. Karaca, akaraca@trajectum-college.nl
Mevr. E. Leerdam, eleerdam@trajectum-college.nl
Mevr. J. Makhloufi, jmakhloufi@trajectum-college.nl
Hr. A. El Mansouri, amansouri@trajectum-college.nl
Mevr. M. el Mansouri, mmansouri@trajectum-college.nl
Mevr. S. el Mourabet, smoubaret@trajectum-college.nl
Mevr. N. Namouss, nnamouss@trajectum-college.nl
Mevr. I.C. Nieuwland, inieuwland@trajectum-college.nl
Mevr. I. Peeks, ipeeks@trajectum-college.nl
Hr. R. Peter, rpeter@trajectum-college.nl
Mevr. A.A.M. Poelmann, apoelmann@trajectum-college.nl
Mevr. D.L. Polak, dpolak@trajectum-college.nl
Hr. T. Prins, tprins@trajectum-college.nl
Mevr. I. Prins-Glowacki, iprins@trajectum-college.nl
Mevr. M.E. Pullens, mpullens@trajectum-college.nl
Mevr. I. van Raalte, iraalte@trajectum-college.nl
Mevr. J. Ravelli, jravelli@trajectum-college.nl
Mevr. M. Rijvers, mrijvers@trajectum-college.nl
Hr. A. Sprokkereef, asprokkereef@trajectum-college.nl
Mevr. S.M. Stobbe, sstobbe@trajectum-college.nl
Hr. D.C. van Straten, dstraten@trajectum-college.nl
Hr. H.W. Tennekes, htennekes@trajectum-college.nl
Hr. P. Tol, ptol@trajectum-college.nl
Mevr. L. den Tuinder, ltuinder@trajectum-college.nl
Hr. M. el Uamari, muamari@trajectum-college.nl
Hr. D.C. Weerheim, dweerheim@trajectum-college.nl
Mevr. G.S. Willemsen, gwillemsen@trajectum-college.nl
Mevr. C. Woutersen, cwoutersen@trajectum-college.nl

Roostermakers
Hr. R. van Hal, rhal@trajectum-college.nl
Hr. M. Loeve, mloeve@trajectum-college.nl

Leerlingen administratie
Mevr. Z. Öktem-Aydemir, zoktem@trajectum-college.nl
Mevr. M. Spijker, mspijker@trajectum-college.nl

Managementassistent
Mevr. S. Optekamp, soptekamp@trajectum-college.nl

ICT ondersteuning
Hr. B. Jansen, bjansen@trajectum-college.nl

Technisch onderwijsassistent
Hr. S. Heesbeen, sheesbeen@trajectum-college.nl

Bekijk alle foto's